Więcej zmiłowania nie będzie !

- Tylko z góry zapowiadam, że ten rok jest przejściowy, w przyszłym roku zmiłowania nie będzie- to słowa adresowane do tych którzy chcą współpracować z Polonią i Polakami pozostającymi  poza granicami kraju-  wypowiedział je w swym przemówieniu Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski relacjonując na posiedzeniu Senatu RP zadania nowego Planu Współpracy z Polonią.

W AUDYCJI PROGRAM POMOST:
Romuald Łanczkowski z Biura Polonijnego Kancelarii Senatu RP i
dyrektor Departamentu Współpracy z Polonią MSZ Maciej Szymański  odpowiadają na pytania w sprawie finansowania współpracy  z Polonią. Sergiusz Leończyk prezes Kongresu Polaków na Syberii oraz Andrzej Łukawski redaktor Kresowego Serwisu Informacyjnego reprezentujący środowiska kresowe.

Obecny Nowy Plan Współpracy z Polonią i Polakami pozostającymi poza granicami może być katastrofą dla społecznej aktywności środowisk polonijnych i polskich organizacji NGO pracujących na rzecz Polaków.

Chcielibyśmy porozmawiać o projektach, które dotychczas były finansowane ze środków jakimi dysponuje Senat RP i obecnie otrzymały dofinansowane Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Audycje w tym cyklu są kontynuacją wielomiesięcznej pracy nad sprawą wyjaśnienia obecnej sytuacji związanej z nowym Planem Współpracy z Polonią i Polakami pozostającymi poza granicami, który został opracowany przez  Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego.

Zapraszam na cykl spotkań  pt. Debata Polonijna.


Chcielibyśmy porozmawiać z Polonią - czekamy na listy i telefony
e: mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 608 475 240


Debata Polonijna w Programie Pomost prowadzona jest przy współpracy z Magazynem Polonia, Radiem Chicago, Nowym Dziennikiem NY, Polskim
Radiem w USA, Kresowym Serwisem Informacyjnym oraz innymi mediami polonijnymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Więcej szczegółów na http://www.magazynpolonia.com

Zapraszam do radiowego Domu Polonii w studio Program Pomost Radia Wnet

 

Posłuchaj teraz --->>> http://www.radiownet.pl/publikacje/zmilowania-wiecej-nie-bedzie

 


enfrdeitptrues

75. rocznica ludobójstwa

Reklama

 

Szukaj w serwisie

Statystyki

Odsłon artykułów:
2481482

Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online